Skin Studio – on maailma ravikosmeetika liidrite ametlik esindaja Eestis.

ZO®Skin kosmeetika

ZO Skin Heаlth esindab nahahoolduse valdkonna uut suunda, milles põhirõhk pannakse vajadusele taastada naha enda potentsiaal, parandada barjäärifunktsiooni, tugevdada immuunsust ja vähendada tundlikkust. See vajadus ongi pannud aluse terapeutiliste vahendite loomisele.

Medik8 kosmeetika

Meie põhieesmärk on aidata inimestel hoida oma nahk terve ja ilus kogu elu. Mida tuleb selleks teha? Kõik on väga lihtne: järgige meie ainulaadset CSA-filosoofiat. CSA-filosoofia on üllatavalt lihtne, kuid teaduspõhine – ja see toimib.

PCA Skin kosmeetika

PCA SKINi põhiidee on luua tooteid, mis parandavad naha tervist. Valime koostisosad, mis ühilduvad hästi inimese naha ja organismiga. PCA SKIN ühendab tervise, ilu ja teaduse, et luua vahendeid, mis teevad teie naha terveks.

Genosys kosmeetika

Genosyse ravikosmeetikavahendid on Korea traditsioonilise meditsiini koostisosade, uusimate peptiidikomplekside ja taimsete tüvirakkude ainulaadne kombinatsioon. Ainulaadne naha taaselustamise süsteem, mille eesmärk on tervete rakkude kasvu aktiveerimine ja naha taastamine.

James Read kosmeetika

Brändi James Read on välja töötanud juhtiv päevitusekspert. Tänu oma ainulaadsele isepruunistamise vaatele, oli James esimene, kes pööras tähelepanu naha ja päevitamise eest hoolitsemisele. Meie arvame, et hea päevitus peab olema nagu hea näoringlõikus – täiesti nähtamatu.

Protseduurid

ilusalong tallinnas

Kosmetoloogi konsultatsioon

Teeme teie naha tüübi ja hetkeseisundi diagnostika, kogume anamneesi. Individuaalsete iseärasuste järgi koostame nahaprobleemide komplekssete lahenduste kava.

kosmeetik tallinnas

ZO’Skin Health Treatments

ZO Skin Heаlth esindab nahahoolduse valdkonnas uut suunda, milles põhirõhk on vajadusel taastada naha enda potentsiaal ja tugevdada immuunsust.

skin studio

Protseduurid Medik8

Medik8 on tipptasemel nahahoolduse professionaalne bränd. Oleme kindlad, et igaüks saavutab soovitud tulemused tänu regulaarsetele professionaalsetele protseduuridele.

ilusalong

Biorevitalisatsioon PRX-T33®

Uuenduslik koorimine sai revolutsiooniliseks läbimurdeks kosmetoloogias. See on atraumaatiline naha intensiivse noorenduse protseduur.

kosmeetik

Nahateraapia PCASkin

Kasutame inimese organismis ja looduses leiduvaid koostisosi, et maksimaalselt ühildada need naha ja organismiga. See tagab maksimaalse tulemuse ilma soovimatute kõrvalmõjudeta.

genosys

Fraktsiooniline mesoteraapia GENOSYS

Genosys-süsteemid üliaktiivsete ainete manustamiseks naha sügavatesse kihtidesse on loodud maksimaalse terapeutilise toime saavutamiseks.

Vedel laser

Biostimulaatoril PRX-T33 on koos mikromesoteraapia süsteemiga vedela laseri efekt. Protseduurijärgne periood on ilma pika taastumise ja kõrvalmõjudeta!

Hinnad

Soovin saada SKINSTUDIO uudiseid ja pakkumisi oma e-mailile.

    Broneeri aeg

    Meil on hea meel teid Skin Studios näha! Jätke meile oma andmed ja me võtame teiega lähiajal ühendust, et leida teile sobiv päev ja kellaaeg!

      Broneeri aeg

      Meil on hea meel teid Skin Studios näha! Jätke meile oma andmed ja me võtame teiega lähiajal ühendust, et leida teile sobiv päev ja kellaaeg!