Medik8 protseduurid

Medik8 on tipptasemel nahahoolduse professionaalne bränd. Oleme kindlad, et kõik saavutavad soovitud tulemused regulaarsete professionaalsete protseduuride abil. Kui järgida Medik8 toodete individuaalseid koduhoolduse soovitusi, siis aitab see toimet optimeerida.
Peale väljateenitud ja meeldiva hoolduskogemuse saate Medik8 diplomeeritud spetsialistidelt ka konkreestet individuaalset nõu, kuidas nahaprobleeme lahendada. Protseduuride lai valik hõlmab noorendavaid näohooldusi, õrna silmahooldust ja professionaalset koorimist. Valime absoluutselt kõikidele klientidele optimaalse protseduuri. Kõikides Medik8 protseduurides kasutatakse parimat tehnoloogiat. See ei tähenda ainult kontrollitud koostisosi, suurimat tõhusust, vaid ka meeldivat kogemust.

Platinum facial

Vananemisvastane autorihooldus näole. Stimuleerib 1. ja 3. tüübi kollageene, väldib veetustumist, kollageeni ja hüaluroonhappe lagunemist. Leevendab nahapõletikku ja pakub võimsat antioksüdantset kaitset.

Tõeliselt uuenduslik rituaal, mis annab kohe nähtavaid tulemusi. Tulemuseks on särav ja noorem nahk, kortsude tasandumine, naha toonuse paranemine. Protseduur ei nõua taastusperioodi ja seda saab kasutada kiireks ettevalmistuseks peoõhtuks või hädaabiks pärast seda.
90€

Glowing facial

Võimas hooldus näonaha pleegitamiseks. C-vitamiin elustab nahka, stimuleerib rakkude taastumist ja annab nahale terve sära.

90€

 

Clarity facial

Kannatuslille- ja jõhvikaekstraktid on ideaalselt ühendatud sügavpuhastavate koostisosadega, et taastada naha puhtus ja õrn sära.
90€

Pore refining facial

360-lähenemine pooride laienemise põhjuste kõrvaldamiseks.
90€

Deep hydration facial

Mitmetasandiline niisutus kuiva ja kurnatud naha intensiivseks toitmiseks.
90€

Calming facial

Professionaalne hooldus ärritunud või tundliku naha rahustamiseks ja mugavustunde taastamiseks.
90€

Soovin saada SKINSTUDIO uudiseid ja pakkumisi oma e-mailile.

    Broneeri aeg

    Meil on hea meel teid Skin Studios näha! Jätke meile oma andmed ja me võtame teiega lähiajal ühendust, et leida teile sobiv päev ja kellaaeg!

      Broneeri aeg

      Meil on hea meel teid Skin Studios näha! Jätke meile oma andmed ja me võtame teiega lähiajal ühendust, et leida teile sobiv päev ja kellaaeg!