Müügitingimused

1. Müügitingimuste kehtivus ja ulatus
1.1. Käesolevad Müügitingimused kehtivad Skinstudio veebikaubamaja klientide (edaspidi Ostja) ja SKIN STUDIO OÜ (edaspidi Skinstudio) vahel kauba (edaspidi Toode/Tooted) ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Skinstudio veebikaubamajast Toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3. Skinstudio jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades ning nimetatud muudatusi kajastatakse Skinstudio www.skinstudio.ee. Kui Klient on tellimuse esitanud enne sätete muudatuste jõustumist, kehtivad sellele tellimusele tellimuse ajal kehtinud ostutingimused, kui seaduses või käesolevates tingimustes ei ole sätestatud teisiti.
1.4. Tingimuste aktsepteerimisega kinnitab Ostja, et ta on Müügitingimustega tutvunud, nendega nõus ja täidab neid.

2. Tellimuste vormistamine
2.1. Skinstudio veebileheküljelt on võimalik osta neid Tooteid, millel on nupp “Lisa ostukorvi”. Sobiva Toote tellimiseks peab need lisama ostukorvi.
2.2. Toote hind ja saadavus võivad jooksvalt ja etteteatamata muutuda.
2.2.1. Toodete hind on välja toodud Toote leheküljel ning soodushinna puhul kajastub seal nii soodus- kui tavahind.
2.2.2 Ostetud toote hind kuvatakse tellimuse vormistamisel ostukorvis.
2.3. Kui klient esitas tellimuse enne kauba hinnamuutust, siis sellisel juhul saab klient kauba kätte hinnaga, mis kehtis tellimuse esitamise ajal. Skinstudio ei tagasta toote hinna erinevusi.
2.4. Kõik veebipoe www.skinstudio.ee hinnad on märgitud euros (€).
2.5 Ostja saab tutvuda oma ostukorvi sisuga, klõpsates lehe ülaosas oleval ikoonil „Korv“.
2.6. Ostukorvis olevat Toodete kogust saab muuta, kirjutades koguse lahtrisse soovitud Toodete arvu.
2.7. Tooteid saab ostukorvist eemaldada vajutades samal real asuvale “ristile”.
2.8. Enne tellimuse vormistamist tuleb valida sobiv tarneviis.
2.9. Toote hinnad ei sisalda saatmist. Kättetoimetamiskulu sõltub kliendi valitud tarneviisist ja on arvel eraldi ära näidatud.
2.10. Tellimuse vormistamiseks peab vajutama nupule “Vormista tellimus”.
2.11 Tellimuse kinnitamiseks vajutage nuppu “Tellin ja tasun”.
2.11.1. Seejärel vormistatakse ettemaksuarve, mis tuleb tasuda krediitkaardiga, pangaülekandega või kasutades pangalinki.
2.11.2. Tellimuse kinnitus (arve ettemaksuks) saadetakse Ostja e-posti aadressile. Kui klient pole saanud arvet ja tellimuse kinnitust, palun teavitage meid sellel aadressil info@skinstudio.ee
2.12. Tooted postitatakse Skinstudio poolt peale arve tasumist.

3. Müügilepingu jõustumine
3.1. Ostja seob ennast tellimuse ja selle eest tasumisega pärast vajutamist nupule “Tellin ja tasun”.
3.2. Müügileping loetakse sõlmituks arvates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva ettemaksu laekumist SKIN STUDIO OÜ arvelduskontole.
3.3. Kui Klient ei ole ettemaksuarvet tasunud 2 tööpäeva jooksul alates ettemaksuarve väljastamisest, loeb Skinstudio seda Kliendi sooviks ostust loobuda ja tühistab tellimuse.

4. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine
4.1. Pärast müügilepingu jõustumist (Ostjapoolset ettemaksuarve tasumist) komplekteerib Skinstudio tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks Skinstudio logistikapartneritele.
4.2. Kauba tarneaeg sõltub kohaletoimetamise viisist ja kohast.
4.2.1. Kui olete riigisiseselt kasutanud Omniva / DPD / Itella Smartposti pakiautomaadi teenuseid, väljastatakse tellimus kliendi valitud pakiautomaadis Eesti piires 1-3 tööpäeva jooksul. Tellimuse saabumisel pakiautomaati saadetakse Kliendi mobiiltelefonile teade, kus on ära toodud pakiautomaadi asukoht, lahtiolekuajad ja isiklik uksekood. Pakiautomaadi puuteekraanile koodi sisestades avaneb pakiautomaadi uks ja Ostja saab paki kätte. Saadetud pakke hoitakse tasuta pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates sõnumi saabumisest kliendi mobiiltelefoni. Seejärel tagastatakse pakk Skinstudiosse.
4.2.2. Kui olete kasutanud rahvusvahelist pakiautomaaditeenust Itella Smartpost (kehtib ainult Soome klientidele), esitatakse tellimus 3-5 tööpäeva jooksul kliendi valitud pakiautomaati Soomes. Tellimuse saabumisel pakiautomaati saadetakse Kliendi mobiiltelefonile teade, kus on kirjas pakiautomaadi asukoht, lahtiolekuajad ja uksekood. Pakiautomaadi puuteekraanile koodi sisestades avaneb pakiautomaadi uks ja Ostja saab paki kätte. Saadetud pakke hoitakse SmartPOSTi pakiautomaadis tasuta 7 kalendripäeva alates sõnumi saabumisest kliendi mobiiltelefoni. Seejärel tagastatakse pakk Skinstudiosse.
4.3. Alates 50 € tellimuste korral on Kauba kohaletoimetamine Eestis tasuta, välja arvatud DPD kullerteenus. Alates 99 € tellimuste korral on kauba kohaletoimetamine Soome, Läti, Leedu tasuta.
4.4. Skinstudio logistika partneriteks tellimuste kohaletoimetamisel on:
4.4.1. DPD Eesti AS;
4.4.2. AS Eesti Post (Omniva);
4.4.3. Itella Estonia OÜ;
4.5 Täpsemate tarneviiside ning hinnakirjaga on Ostjal võimalik tutvuda Skinstudio veebikaubamaja personaalsele kontole sisse logides või koduleheküljel ikoonile “Ostukorv” vajutades.
4.6. Kauba tellimisel väljaspool Balti riike peab Ostja valima selleks sobiva transpordiviisi.
4.7. Saatekulu väljastpoolt Balti riike on 15 eurot, see võib varieeruda sõltuvalt sihtriigist ja valitud kohaletoimetamise viisist.
4.8. Skinstudio ei vastuta Toodete kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui Tooted on logistika partneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Skinstudio ei saanud mõjutada või ette näha.
4.9. Kui pakk mingil põhjusel viibib, lepib Skinstudio klienditeenindus Ostjaga kokku sobiva tarneaja.
4.10. Viivituseta kohaletoimetamiseks peab Ostja hoolega üle kontrollima kohaletoimetamiseks sisestatud andmed.
4.11. Kui klient soovib saatmis aadressi muuta, peab ta sellest esimesel võimalusel Skinstudio’t teavitama. Kui tellimus on juba määratud aadressile saadetud, ei saa tarnekohta muuta.
4.12. Ostja võib Toote lepingutingimustele mittevastavuse korral:
4.12.1. keelduda oma tellimusest või võlgnetava kohustuse täitmisest;
4.12.2. nõuda kahju hüvitamist, hinnaalandust;
4.12.3. Näiteks transpordi käigus vigastada saanud Tooted, kuid mitte tootepakendid, asendatakse Ostjale.
4.12.4. Juhul, kui Toote asendamine pole võimalik, hüvitab Skinstudio Ostjale Toote maksumuse.

5. Taganemisõigus
5.1. Vastavalt Võlaõigusseadusele on Kliendil õigus taganeda lepingust 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema kahjustamata, kasutamata, siltidega, originaal pakendis ja korralikult pakitud.
5.2. Lepingust taganemise õigus ei kehti, kui Ostja on Kauba kätte saanud suletud pakendis, mida ei saa tervislikel ega hügieenilistel põhjustel tagastada ja mis on pärast kohaletoimetamist avatud (kosmeetikatooted jms).
5.3. Defekti avastamise korral on klient kohustatud sellest Skinstudio’t teavitama, saates e-posti aadressile info@skinstudio.ee järgmise teabe: avaldus Kauba tagastamiseks. Vastav avaldus tuleb saata hiljemalt 14 päeva jooksul pärast defekti avastamist. Avalduses tuleb märkida: tagastamise põhjus, Kliendi nimi ja perekonnanimi, toote nimi, samuti toote väidetava defekti tellimisnumber (soovitavalt koos fotoga).
Kauba tagastamise taotlus.
5.4. Skinstudio ei vastuta: Kliendi süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustamise eest; defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel; toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.
5.5. Skinstudio tagastab Ostjale raha tagastatud toote eest viivitamata tagasi, kuid hiljemalt 14 päeva jooksul alates Ostjalt vastava teate kättesaamise päevast. Kauba tagastamise taotlus.
5.5.1. Kauba tagastamise kulud kannab Klient. Skinstudio kannab tagasisaatmise kulud juhul, kui kaup on kahjustustega, mida polnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei ole see, mida oli tellitud.
5.6. Ostja kohustub toote viivitamatult tagastama Skinstudiole, kuid hiljemalt 14 päeva jooksul alates Skinstudio teavitamisest soovist toode tagastada.
5.7. Tähtaeg loetakse täidetuks, kui Ostja tagastab Kauba enne 14-päevase tähtaja möödumist.
5.8. Skinstudio võib hüvitise maksmisega viivitada, kuni ta saab Ostjalt kauba või dokumentaalselt tõendatud, et ostja on kauba saatnud, olenevalt sellest, mis toimub varem.
5.9. Kui selgub, et Ostja ei ole saanud tellitud Toodet, Toode ei vasta e-poes olevale kirjeldusele või Tootel ilmneb viga, siis ei pea Ostja tegema taganemisavaldust 14 päeva jooksul, vaid võib kasutada seadusest tulenevat pretensiooni esitamise õigust.
5.10. Kui Kliendi poolt vastu võetud kaubad osutusid defektseks, mida välise ekspertiisi käigus ei õnnestunud tuvastada ja mis ei tekkinud pakendi avamisel, on Skinstudiol õigus tellitud kauba hinda alandada või tagastada täielik kauba maksumus kliendile.
5.11. Kui Klient soovib tagastatava toote vahetada mõne teise toote või sama toote teise suuruse vastu, tasub Klient tagastatava toote eest postikulu, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

6. Vastutus ja pretensioonide esitamise kord
6.1. Skinstudio ja Ostja vastutavad teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tehtud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
6.2. Skinstudio vastutab Ostjale müüdud Toote lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates Toote üleandmisest Ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest Ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal.
6.3. Ostjal on õigus lepingutingimustele mittevastava Toote puhul esitada Skinstudiole pretensioone kahe aasta jooksul alates kauba üleandmise päevast. Pretensioon tuleb esitada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul alates Toote puuduse avastamisest. Puuduse avastamisel peab Ostja kasutusele võtma mõistlikud abinõud Toote säilitamiseks ja kaitsmiseks, sh mitte kasutama puudusega Toodet, kui Toote kasutamine halvendab veelgi Toote seisukorda.
6.4. Ostjal on võimalik Toote lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele, sh nõuda Toote parandamist või asendamist. Juhul, kui Toote parandamine või asendamine ei ole võimalik, ebaõnnestub või põhjustab Ostjale põhjendatud ebamugavusi, on Ostjal õigus lepingust taganeda ja nõuda raha tagasi.
6.5. Skinstudio ei vastuta Ostja süül Toote puuduste tekkimise eest, puuduste eest, mis on tekkinud Toote mittekorrapärase hoiustamise või kasutamise tulemusena. Puuduste hulka arvestatakse Toote puudusi, kuid mitte tootepakendi puudusi.
6.6. Hilisemate probleemide lahendamiseks peab Ostja säilitama ostudokumendid (arve, leping jne), mis tõendavad, et Toode on ostetud Skinstudio esindusest või e-poest. Ilma müüki tõendava dokumendita võib Skinstudio probleemi lahendamata jätta.
6.7. Skinstudio esindusest või e-poest ostetud Toote puuduse ilmnemisel on Ostjal võimalik pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Skinstudio esindustesse:
6.7.1. Tallinnas: Raua 28;
6.7.2. või veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@skinstudio.ee või helistada telefonil +372 53032605.
6.8. Pretensiooni esitamisel tuleb ära märkida:
6.8.1. Ostja nimi ja kontaktandmed;
6.8.2. Kaebuse esitamise kuupäev;
6.8.3. Toote puudus;
6.8.4. Skinstudiole esitatav nõue;
6.8.5. Viidata tuleb tehingu sooritamist või garantiid tõendavale dokumendile või lisada selle koopia kaebusele.
6.9. Skinstudio vastab pretensioonile kirjalikult 15 päeva jooksul pärast Ostja pretensiooni kättesaamist. Kui Skinstudiol ei ole võimalik 15 päeva jooksul Ostja pretensioonile vastata, teavitatakse sellest kirjalikult koos põhjenduse ja tähtajaga, mis ajaks vastus saadetakse.
6.10. Toote puuduste lahendamisel lähtutakse Skinstudio pretensioonide esitamise tingimustest, mis on käesolevate müügitingimuste lahutamatuks osaks.
6.11. Kui Ostja ja Skinstudio ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole, mille menetlus tingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
6.12. Ostjal on õigus pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.
6.13. Ostjal on õigus pöörduda pädeva tarbija järelevalve asutuse poole, milleks on Eesti Tehnilise Järelevalve osakond (Endla 10A, 10122 Tallinn Eesti, e-post: info@ttja.ee.)

7. Vääramatu jõud
7.1. Skinstudio ei vastuta tekkinud kahju või Toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või Toote kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Skinstudio ei saanud mõjutada või ette näha.
7.2 Klient vastutab täielikult esitatud teabe ja kõigi tagajärgede eest, mis võivad tema esitatud andmetest tuleneda.
7.3. Skinstudio ei kompenseeri moraalset kahju, mida võib tekitada Kliendile tarneaegade, hindade ja muude tingimuste muutmine käesolevate tingimuste raames.
7.4. Skinstudio ei kompenseeri Kliendile tarneaegade, hindade ja muude tingimuste muutmise tagajärjena ilmnenud kasutamata jäänud võimalusi.
7.5. Skinstudio ei vastuta veebipoe tegevuse korratuste eest, mis ilmuvad rikete tõttu kolmandatele isikutele kuuluvates süsteemides, sidevõrkudes, -jaamades või kui on häiritud kolmandate isikute teenuste, mida veebipood kasutab, osutamine.
7.6. Hüvitise maksimaalseks summaks võib olla kauba ja kohaletoimetamise maksumus, mille klient tellib Skinstudio veebipoes.

8. ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE
8.1. Veebipoe Skinstudio isikuandmete vastutav töötleja on SKIN STUDIO OÜ (registrikood 16069494) asukohaga Raua 28, Tallinn, tel. +372 53032605 ja e-posti info@skinstudio.ee.
8.2. Skinstudio veebilehe kasutamisega annab Klient selge ja teadliku nõusoleku Skinstudio’le enda isikuandmete töötlemiseks.
8.3. Kõik ostja / kliendi isikuandmeid, mis on avaldatud Skinstudio veebipoe külastamise ajal ja ostude sooritamise ajal, käsitletakse konfidentsiaalse teabena. Välja arvatud juhul, kui tellimuse kättetoimetamiseks kuller nõuab ostja / kliendi nime, telefoninumbrit ja kättetoimetamise aadressi või muudel seadusega kehtestatud juhtudel.
8.4. Krüpteeritud andmeedastuskanal tagab isikuandmete ja pangaandmete turvalisuse. Veebipoel Skinstudio puudub juurdepääs nendele andmetele.
8.5. Skinstudio jätab endale õiguse saata Kliendile infot uute toodete ja sooduspakkumiste kohta, kui Klient on tellinud Skinstudio uudiskirja. Kliendil on õigus nõuda oma andmete kustutamist Skinstudio andmebaasist.
8.6. Milliseid isikuandmeid töödeldakse
8.6.1. nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
8.6.2 kauba kohaletoimetamise aadress;
8.6.3. pangakonto number;
8.6.4. kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);
8.6.5. klienditoe andmed.
8.7. Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse
8.7.1. Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.
8.7.2. Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks
8.7.3. Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.
8.7.4. Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi).
8.7.5.Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.
8.8. Õiguslik alus
8.8.1. Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.
8.8.2. Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).
8.8.3. Andmetöötlus toimub kliendi nõusolekul järgmiste tegevuste täitmiseks: infokirja saatmine.
8.9. Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse
8.9.1. Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks.
8.9.2. Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress.
8.9.3. Kui veebipoe raamatupidamine toimub teenusepakkuja poolt, siis edastatakse isikuandmed teenusepakkujale raamatupidamistoimingute tegemiseks.
8.9.4. Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.
8.10. Turvalisus ja andmetele ligipääs
8.10.1. Isikuandmeid hoitakse Zone serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitunud andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.
8.10.2. Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.
8.10.3. Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.
8.10.4. Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.
8.11. Isikuandmetega tutvumine ja parandamine
8.11.1. Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi veebipoe kasutaja profiilis. Kui ost on sooritatud ilma kasutajakontota, siis saab tutvuda isikuandmetega klinditoe vahendusel.
8.12. Nõusoleku tagasivõtmine
8.12.1 Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-posti teel.
8.13. Säilitamine
8.13.1. Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks.
8.13.2. Kui veebipoes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat.
8.13.3. Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni.
8.13.4. Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.
8.14. Kustutamine
8.14.1. Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.
8.15. Ülekandmine
8.15.1. E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul. Klienditugi tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.
8.16. Otseturustusteated
8.16.1. E-kirja aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja jaluses vastav viide või võtta ühendust klienditoega.
8.16.2. Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest kliendituge e-posti teel.
8.17. Vaidluste lahendamine
8.17.1. Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel (+372 53032605, info@skinstudio.ee ). Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).

9. Muud tingimused
9.1. Tootepildid on illustratiivse tähendusega.Tegelikud tooted võivad saidil olevate piltide värvuse, kuju, suuruse ja muude parameetrite poolest erineda. Igal müüdaval tootel on foto kõrval kirjeldus ja oma säilitusaeg, mille tootja on pakendile märkinud.
9.2. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. Antud juhul jätab Skinstudio endale õiguse loobuda müügist ning tagastada Ostjale raha tema arvelduskontole mõistlikult vajaliku aja jooksul.
9.3. Toodete infot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale Ostja viimast külastamist uuenenud.

Käesolevad müügitingimused kehtivad alates 01.05.2021.
KLIENDITUGI
Telefon: +372 53032605
E-post: info@skinstudio.ee
E-R 9.00-17.00