AQ Eye Serum

99.00

Noorendav silmalaugude hooldus

AQ Eye Serum Omadused

  • Aitab vähendada varesajalgu ja miimikajooni silmade ümber
  • Helendab õrnalt tumedaid silmaaluseid
  • Niisutab ja värskendab õrna silmalaugude nahka, jättes selle pehmeks ja siidiseks

Maht: 15 ml

 

Kirjeldus

AQ Eye Serum on spetsiaalselt väljatöötatud patenteeritud kasvufaktoritehnoloogia abil, et taastada õrn silmapiirkond. Need kasvufaktorid on peptiidid, mis suhtlevad loomulike rakkudega ja aitavad silmaümbruse nahka pinguldada.

AQ Eye Serum stimuleerib naha loomulikku noorendamisprotsessi, suurendades mikrotsirkulatsiooni, muutes naha pringimaks ja võttes sihikule tumedad ringid ja bilirubiini silmade all.

Kasutusjuhend

Peale naha puhastamist manustada väike kogus puhastele sõrmedele ning õrnalt määrida ringjate liigutustega kuni seerum on imendunud. Parima tulemuse saavutamiseks kasutada hommikul ja õhtul. Vältida otsest kokkupuudet silmadega. Punetuse või ärrituse korral loputada jaheda veega.

Koostisosad

Vesi, oligopeptiid-1, atsetüülheksapeptiid-8, glütseriin, hesperidiinmetüülkalkoon, dipeptiid-2, palmitoüültripeptiid-1, butüleenglükool, kaheaastase kuningakepi seemnete ekstrakt, polüsorbaat 20, krüsiin,
N-hüdroksüsuktsinimiid, palmitoüültripeptiid, aminoetüülfosfiinhape, ksantaankummi, teepõõsa lehtede ekstrakt, greibi ekstrakt, piimhape, bergamotiõli, fenoksüetanool, 1,2-heksaandiool, kaprülüülglükool.

 

Brand

AQ SOLUTION