Kabuki Brush

25.00

Kabuki Brush – ülipehme sünteetiline pintsel ühtlaseks meigi pealekandmiseks. Mitmekülgne töövahend millega saab peale kanda nii lahtiseid kui ka pressitud mineraalseid justestuspõhjasid, aga ka päikesepuudreid ja highlightereid. Pehmed karvakesed haaravad tõhusalt pigmendiosakesed ja segavad nad ühtlaseks ning veatuks viimistluseks.

 

Kategooria:

Kirjeldus

Parim pintsel meie kollektsioonis!

Kvaliteetse meigipintsli loomine pole lihtne ülesanne. Ja meie Kabuki pintsel on üks parimaid, mida Te kunagi kohanud olete.

Mis teeb ta nii imeliseks? Pintsel on loodud täiusliku meigi hõlpsaks pealekandmiseks. Meie pintslil on pehmed, painduvad sünteetilised harjased, mis võimaldavad Teil kontrollida pealekandmist, kontuurimist ja jumestuskreemiga katmist. Kõige tähtsam on see, et pintsel ei pudene ja seda on lihtne puhastada, võimaldades seda regulaarselt kasutada aastaid.

Teistel pintslitel on jäigad harjased, mis määrduvad, kannavad liiga palju toodet ja muudavad kogu meigiprotsessi mitte eriti meeldivaks. Colorescience® Kabuki pintsel on painduv ja sellega saab kanda kõike alates tolmpuudritest kuni vedelate jumestuskreemideni.

Kandke, segage, kontuurige, hajutage. Proovige kõiki Colorescience® Kabuki harjastega pintsleid. Te ei pettu! 

Kasutusjuhend:

Täieliku katvuse saavutamiseks kandke väikeste, tihedate ringidena rohke puudriga.

Pikad laiad liigutused vähese puudriga kergeks katmiseks.

Soovitatav on pesta sooja vee ja seebiga ning lasta üleöö kuivada.

Brand

Colorescience