ZO Skin Heаlth

“Ma ei aktsepteeri kompromisse ega poolikuid meetmeid naha nooruslikkuse, ilu ja tervise nimel. Ainult aktiivsete toimeainete, võimsate antioksüdantide ja agressiivsete manustamissüsteemide kõrge kontsentratsioon suudab naharakkude aktiivsust vajalikul tasemel hoida, mis aitab säilitada tervist ja ilu. Kasutan oma toodetes retinooli kogu võimsust, mille on loonud ZO®Skin Health, inc.”
(dermatoloog ja teadlane, medistiinidoktor Zane Obadzhi)
zo skin tallinn
ZO Skin Heаlth esindab nahahoolduse valdkonnas uut suunda, kus põhirõhk on pandud vajadusele taastada naha enda potentsiaal, parandada barjäärifunktsiooni, tugevdada immuunsust ja vähendada tundlikkust. See vajadus ongi olnud aluseks terapeutiliste ravimite väljatöötamisele.
Kõik ZO Skin Health preparaadid aitavad naharakkudel kollageeni, elastiini, hüaluroonhapet ja muid nn nooruse aineid ise toota, nad ei vii neid aineid nahka väljastpoolt. Selle tulemusena taastub naha enda taastumis-, kaitse- ja niisutusvõime.
Terve ja tugev nahk peatab ise ealised muutused, säilitades nooruse ja ilu. Kuid naha “ärkamiseks” peavad preparaadid toimima rakkude sees, mitte väljaspool.
zo skin health tallinn
“Pidage meeles väga olulist sõna stabiliseerimine,” kutsub meid üles Zayn Obadji. Tänu stabiliseerimiskontseptsioonile sobivad meie igapäevased hooldusvahendid igas vanuses ja iga nahatüübiga meestele ja naistele. Kui nahk on rasvane või kuiv, muudame selle normaalseks, kui see on tundlik, leevendame tundlikkust. Pealegi võib iga inimene, kes siseneb sellesse terve naha ringi, jääda sinna igaveseks “
Tema nahahooldussüsteemis mängib see mõiste tõepoolest juhtivat rolli ja vastandub sellele, mida on kombeks nimetada korrektsiooniks. Korrigeerimisel sunnitakse nahale peale kunstlik regulatsioon toimeainete “dopingu” kujul.

Stabiliseerimise ülesanne on muuta nahk taas võimeliseks ennast taastama, kaitsma ja niisutama. Tegelikult ei võimalda see ainult vananemist ära hoida, vaid tuleb toime ka selle kõige silmatorkavamate ilmingutega: elastsuse kadu, kortsud ja pigmendilaigud.

Zein Obadji võrdsustab tervise noorusega. Terve nahk peaks olema sile, tugev, elastne (mitte lõtvunud), niisutatud, ühtlast värvi ning ei tohiks olla ülitundlik. Kõik see on meile garanteeritud, kui rakud töötavad õigesti.

Soovin saada SKINSTUDIO uudiseid ja pakkumisi oma e-mailile.

    Broneeri aeg

    Meil on hea meel teid Skin Studios näha! Jätke meile oma andmed ja me võtame teiega lähiajal ühendust, et leida teile sobiv päev ja kellaaeg!

      Broneeri aeg

      Meil on hea meel teid Skin Studios näha! Jätke meile oma andmed ja me võtame teiega lähiajal ühendust, et leida teile sobiv päev ja kellaaeg!