0,00 
0
0,00 
0

Косметика AQ Skin Solutions

AQ Skin Solutions’i kasvufaktori ravikosmeetikatoodetega seotud teaduse ja avastamise kohta.

Meditsiinilised uuringud on näidanud, et kasvufaktorid, mida kantakse operatsiooniga kahjustatud kehapiirkondadele, põletustele, haavadele ja traumadele, kiirendavad ja parandavad paranemist.

Kasvufaktoritest

AQ kasvufaktoritehnoloogia on kõrgetasemeline ja innovatiivne meetod inimese kasvufaktorite tootmiseks ja kasutamiseks ravikosmeetikatoodetes. Kasvufaktorid on rühm spetsialiseerunud ja hapraid valke, mis toimivad keemiliste vahendajatena paljude rakutüüpide vahel. Rakufunktsioonide aktiveerimise jaoks kriitilise tähtsusega kasvufaktoreid leidub inimkehas loomulikult, täpsemalt on neid fibroblastirakkudes. Valikulised kasvufaktorid on olulised rakkude tootmise suurendamisel, rakkude jagunemisel, veresoonte ning kollageeni ja elastiini tootmisel.

Ühendades usaldusväärsed teadusuuringud ja kõrgtehnoloogilised kliinilised kogemused, kasutab AQ kasvufaktorite indutseeritud teraapias (GFIT) sobivate kombinatsioonide ja sobiva kontsentratsiooniga patenteeritud segu.

Meditsiiniliste uuringute käigus on leitud, et kasvufaktorid kiirendavad ja edendavad paranemist, kui neid kasutatakse inimkeha piirkondades, mis on kahjustatud operatsioonide, põletuste, haavade või õnnetuste tagajärjel. Kasu tagav mehhanism on muutuste hõlbustamine rakutasandil, et viia kahjustatud rakud nooremasse olekusse, parandades kahjustatud nahka protsessi kestel. Kasvufaktoritehnoloogia puhul on tõestatud, et see parandab vananeva ja päikese käes kahjustatud naha välimust ning aitab taastada normaalset karvakasvu. Varase kasvufaktoritehnoloogia kosmeetikapatendid anti esmakordselt välja 1994. aastal.

2001. aastal esitati ühingule Society of Investigative Dermatology kaks sõltumatut topeltpimedat uuringut, kus testiti paikselt kasutatavaid seerumeid, mis sisaldasid kas looduslikke või biotehnoloogilisi kasvufaktoreid. Tulemused olid üllatavad: kui kasvufaktoreid kanti nahale kaks korda päevas neli kuni kuus nädalat, andsid mõlemad seerumitüübid paremaid tulemusi kui Botox! Iga uuring näitas kollageeni, hüaluroonhappe, elastiini, fibroblastide ja epidermise paksuse olulist suurenemist.

Dr. Ahmed Al-Qahtani, Ph.D

Dr Ahmed Al-Qahtani (Ph.D) sai innustust AQ Skin Solutions’i loomiseks oma ulatuslikust tööst kasvufaktorite meditsiinilisel kasutamisel haavatud kudede parandamise ja kunstlike nahasiirikute loomise eesmärgil.

Ta kasutas oma teadmisi ja kogemusi kasvufaktori biotehnoloogia valdkonnas, et välja töötada kõrgeima kvaliteediga kasvufaktorite tootmise protsess, mis sisaldab ainult neid kasvufaktoreid, mis on määratletud kõige tõhusamatena naha ja juuste välimuse parandamisel, vajalikes täpsetes kogustes ja kombinatsioonides, et saavutada kiired ja enneolematud tulemused.

See on ka turul olevate kasvufaktoriga toodete seas kõige stabiilsem koostis. Dr Al-Qahtani tehnoloogia on hõlmatud paljude patentidega kogu maailmas, sealhulgas USAs (US 8,518,879, US 8,877,494, US 9,119,974), ELis (2680865), Jaapanis (5981947) ja Koreas (10-2013-7026105).

0
    0
    Teie ostukorv
    Teie ostukorv on tühiPood