0,00 
0
0,00 
0

Meist

SKINSTUDIO ettevõte asutati 2017. aastal. 

Oleme tõeliselt armunud professionaalsesse kosmeetikasse, isikliku hoolduse ja klientide vastu.  Iga aastaga süveneme oma klientide vajadustesse aina rohkem, laiendades oma valikut, tõstes teenindusstandardeid ja koondades mõttekaaslaste meeskonda.

Meie poest leiate ainult kvaliteetseid ja tõestatud tooteid maailma kosmeetikatoodete valdkonna liidritelt.

Kosmeetikatooted ei ole lihtsalt hooldustooted, need on tõelised tervisetooted, mis sisaldavad toimeaineid, mis võimaldavad saavutada ravitoimet ja silmnähtavaid tulemusi.

Osaleme igal aastal ülemaailmsetel dermatoloogiakongressidel ja uurime pidevalt kõige arenenumaid tehnoloogiaid, mis võimaldavad kõige tõhusamalt aidata lahendada erinevaid nahaprobleeme.

Tänaseks on SKINSTUDIO veebipoes tooteid enam kui 15 erinevalt professionaalse, premium- ja meditsiinilise segmendi kaubamärgilt.  

Meil õnnestus luua tõeliselt unikaalne valik, mis ühendab kokku ühes kohas maailma parimate peade loodud, laitmatu mainega, tõhusad, ekspertide poolt tunnustatud ja tarbijate poolt armastatud tooteid.

Meie spetsialistid aitavad Teil individuaalselt valida hooldussüsteeme ja kosmeetikatooteid vastavalt just Teie naha vajadustele ja seisundile.

Meie eesmärk on aidata igaühel õppida, kuidas oma nahka õigesti hooldada, valida teadlikult välja parimad tooted, mis sobivad just Sulle ja millest näed tõesti maksimaalset tulemust.

Terve ja ilus nahk – on meie missioon!

* Teie mugavuse huvides helistage meile – kvalifitseeritud spetsialist annab kohe nõu ja vormistab tellimuse.

Kontaktid

Aadress

Tööaeg

E
T
K
N
R
L

9-19
11-19
9-19
9-19
11-19
11-15

P – kokkuleppel

Social

Jätke meile oma andmed ja me võtame teiega lähiajal ühendust.

0
    0
    Teie ostukorv
    Teie ostukorv on tühiPood