0,00 
0
0,00 
0

Konsultatsiooni käigus:

Selgitame välja Teie nahatüübi ja selle hetkeseisundi.  Määrame peamised tähelepanu vajavad punkid. Analüüsime hetkehooldust ja vajadusel korrigeerime seda.

Samuti käsitleme elustiili tegureid, sealhulgas üldist tervist, toitumist, toidulisandeid ning anname nõu milliseid analüüse (vajadusel) teha või millise spetsialisti poole pöörduda. Vaatame, milliseid protseduure saame täisväärtuslikuks tööks ühendada. Lepime kokku, kuidas me jätkame suhtlemist.

Väline ilu algab ju sisemisest tervisest!

ZO’Skin Health Protseduurid

ZO Skin Health on professionaalne näohoolduskosmeetika, mille on välja töötanud Ameerika arst Zane Obagi, tõeline iidol kaasaegse dermatoloogia maailmas.

ZO Skin Health esindab nahahoolduse valdkonna suunda, kus põhirõhk on naha enda potentsiaali taastamise ja immuunsuse parandamise vajadusel. 

ZO Skin Health tooted sisaldavad uuenduslikke tehnikaid ja väga aktiivseid koostisosi, nagu peptiidid, valgud, glutatioon ja atsetüülglükoosamiin.

Medik8 protseduurid

Medik8 on professionaalne bränd, mis on pühendunud täiustatud nahahooldusele. Oleme kindlad, et kõik saavutavad soovitud tulemused regulaarsete professionaalsete protseduuride abil. Individuaalsete koduhoolduse soovituste järgimine Medik8 toodetega aitab efekti optimeerida.  Te ei saa mitte ainult väljateenitud ja nauditavat enesehoolduse kogemust, vaid saate ka sertifitseeritud Medik8 spetsialistidelt personaalset nõu, et lahendada konkreetseid nahaprobleeme. Hoolitsuste lai valik hõlmab noorendavaid näoprotokolle, õrna silmahooldust ja professionaalseid koorimisi. Valime optimaalse protseduuri absoluutselt igale kliendile. Kõikides Medik8 hooldustes kasutame meie parimaid tehnoloogiaid. See kehtib nii tõestatud koostisosade, kõrgeima efektiivsuse ja ka meeldiva kogemuse kohta.

Vedel laser

PRX-T33 biostimulaator koos SKIN PEN Microneedling süsteemiga tekitab “vedellaseri” efekti. Protseduurijärgne periood ilma pika taastumise ja kõrvalmõjudeta!

See tehnika võimaldab korrigeerida atroofilisi nahamuutusi ja arme, ühtlustab jumet, ahendab märgatavalt laienenud poore, pakub intensiivset tõstmist kõige raskematele kohtadele ning võitleb lõtvumisega.

BIOREVITALISEERIMINE
PRX-T33®

Uuendusliku koorimise esilekerkimisest on saanud kosmetoloogias revolutsiooniline läbimurre. See on atraumaatiline protseduur, mille eesmärk on intensiivne naha noorendamine, kohese tõstva efektiga.

PRX-T33 ei vaja taastumisperioodi tänu ravimi ainulaadsele koostisele – 33% trikloroäädikhape ja vesinikperoksiid.  Need kaks komponenti toimivad rakutasandil, pakkudes võimsat biorevitaliseerivat toimet, kahjustamata naha pindmisi kihte.

Seda protseduuri saab läbi viia igal ajal aastas. Selle tulemusena saavutatakse hetkeline lifting, naha toonuse tõus, eemaldatakse armid, ebatasasused ja postakne.

PCA SKIN protseduurid

PCA SKIN on novaator ülitõhusate raviprotseduuride ja professionaalse kosmeetika väljatöötamisel.

Kasutame inimkehas ja looduses leiduvaid koostisosi, et tagada maksimaalne sobivus naha ja inimkehaga, pakkudes võimsaid tulemusi ilma kõrvalmõjudeta.

PCA SKIN ei sisalda sünteetilisi värv- ja lõhnaaineid, mineraalõlisid, vaseliini, lanoliini ja ftalaate.

PCA SKIN ühendab tervise, ilu ja teaduse iga valemi loomiseks.

Meie professionaalid aitavad teil valida parima kombinatsiooni protseduuridest ja PCA SKIN® koduhooldusest, mis on teie nahale kõige sobivam.

Fraktsionaalne mesoteraapia SKINPEN

Mikronõelamine – on kosmeetiline protseduur, mille käigus tehakse õhukeste nõeltega suur hulk punktsioone epidermise ülemistele kihtidele. 

Mikronõelamine stimuleerib looduslike nahavalkude elastiini ja kollageeni tootmist, mis vastutavad naha turgori eest.  Sellel protseduuril on sügav taastav toime, mis lahendab tohutul hulgal esteetilisi probleeme, näiteks:

 • Kortsud, kortsud
 • Post-akne
 • Armid
 • Laienenud poorid
 • Ebaühtlane nahatoon

Modelleeriv näomassaaž

Näo lihaste pinge võib põhjustada kortse ja muid naha vananemise märke.
Näomassaaž aitab leevendada lihaspingeid, tõrjub vere stagnatsiooni, tugevdab kudesid ja lihaseid, hoiab naha kauem pingul, sileda ja elastsena ning näoovaali selgena.

AQ SKIN SOLUTIONS® hooldused

AQ Skin Solutions kasvufakorite tehnoloogia töötati välja haavade paranemise ja rakkude taastumise uuringute põhjal kolmanda astme põletushaavadega patsientidel.

Patenteeritud kasvufaktori tehnoloogia on meditsiinilistes uuringutes tõestanud, et see pöörab tagasi rakkude vananemisprotsessi, kõrvaldab armid ja käivitab loomulikku uuenemisprotsessi nahas, juuksefolliikulites ja tupe seintes. AQ innovatsiooni läbimurre näitab selgelt, kui tõhusad võivad olla kasvufaktorid.

JETT PLASMA LIFTING

JETT PLASMA LIFTING tehnoloogia on üks tõhusamaid mittekirurgilisi naha pinguldamise ja tõstmise protseduure.

JETT PLASMA LIFT seade kasutab plasma lifting tehnoloogiat ja võimaldab saavutada tõhusa naharaami uuendamise ja tugevdamise. 

Seade suurendab ka immuunsust ja naha kaitset.  Nahahooldus plasmavooluga on ainulaadne tehnoloogia, mis on oma toimelt oluliselt parem kui tuntud raadiosagedus-, valgus- ja lasersüsteemid.

0
  0
  Teie ostukorv
  Teie ostukorv on tühiPood