1.1. Pärast müügilepingu jõustumist (Ostjapoolset ettemaksuarve tasumist) komplekteerib Skinstudio tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks Skinstudio logistikapartneritele.
1.2. Kauba tarneaeg sõltub kohaletoimetamise viisist ja kohast.
1.2.1. Kui olete riigisiseselt kasutanud Omniva / DPD / Itella Smartposti pakiautomaadi teenuseid, väljastatakse tellimus kliendi valitud pakiautomaadis Eesti piires 1-3 tööpäeva jooksul. Tellimuse saabumisel pakiautomaati saadetakse Kliendi mobiiltelefonile teade, kus on ära toodud pakiautomaadi asukoht, lahtiolekuajad ja isiklik uksekood. Pakiautomaadi puuteekraanile koodi sisestades avaneb pakiautomaadi uks ja Ostja saab paki kätte. Saadetud pakke hoitakse tasuta pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates sõnumi saabumisest kliendi mobiiltelefoni. Seejärel tagastatakse pakk Skinstudiosse.
1.2.2. Kui olete kasutanud rahvusvahelist pakiautomaaditeenust Itella Smartpost (kehtib ainult Soome klientidele), esitatakse tellimus 3-5 tööpäeva jooksul kliendi valitud pakiautomaati Soomes. Tellimuse saabumisel pakiautomaati saadetakse Kliendi mobiiltelefonile teade, kus on kirjas pakiautomaadi asukoht, lahtiolekuajad ja uksekood. Pakiautomaadi puuteekraanile koodi sisestades avaneb pakiautomaadi uks ja Ostja saab paki kätte. Saadetud pakke hoitakse SmartPOSTi pakiautomaadis tasuta 7 kalendripäeva alates sõnumi saabumisest kliendi mobiiltelefoni. Seejärel tagastatakse pakk Skinstudiosse.
1.3. Alates 50 € tellimuste korral on Kauba kohaletoimetamine Eestis tasuta, välja arvatud DPD kullerteenus. Alates 99 € tellimuste korral on kauba kohaletoimetamine Soome, Läti, Leedu tasuta.
1.4. Skinstudio logistika partneriteks tellimuste kohaletoimetamisel on:
1.4.1. DPD Eesti AS;
1.4.2. AS Eesti Post (Omniva);
1.4.3. Itella Estonia OÜ;
1.5 Täpsemate tarneviiside ning hinnakirjaga on Ostjal võimalik tutvuda Skinstudio veebikaubamaja personaalsele kontole sisse logides või koduleheküljel ikoonile “Ostukorv” vajutades.
1.6. Kauba tellimisel väljaspool Balti riike peab Ostja valima selleks sobiva transpordiviisi.
1.7. Saatekulu väljastpoolt Balti riike on 15 eurot, see võib varieeruda sõltuvalt sihtriigist ja valitud kohaletoimetamise viisist.
1.8. Skinstudio ei vastuta Toodete kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui Tooted on logistika partneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Skinstudio ei saanud mõjutada või ette näha.
1.9. Kui pakk mingil põhjusel viibib, lepib Skinstudio klienditeenindus Ostjaga kokku sobiva tarneaja.
1.10. Viivituseta kohaletoimetamiseks peab Ostja hoolega üle kontrollima kohaletoimetamiseks sisestatud andmed.
1.11. Kui klient soovib saatmis aadressi muuta, peab ta sellest esimesel võimalusel Skinstudio’t teavitama. Kui tellimus on juba määratud aadressile saadetud, ei saa tarnekohta muuta.
1.12. Ostja võib Toote lepingutingimustele mittevastavuse korral:
1.12.1. keelduda oma tellimusest või võlgnetava kohustuse täitmisest;
1.12.2. nõuda kahju hüvitamist, hinnaalandust;
1.12.3. Näiteks transpordi käigus vigastada saanud Tooted, kuid mitte tootepakendid, asendatakse Ostjale.
1.12.4. Juhul, kui Toote asendamine pole võimalik, hüvitab Skinstudio Ostjale Toote maksumuse.