0,00 
0
0,00 
0

COLORESCIENCE Kosmeetika

Colorescience® tooted kaitsevad nahka UV-kiirte ja muude keskkonnamõjurite eest 365 päeva aastas. Tuhanded arstid üle maailma soovitavad ja kasutavad isiklikult Colorescience® kosmeetikat.

MEIE FILOSOOFIA

Colorescience® filosoofia on lihtne. Meie missiooniks on luua veatu meik, mis ei sunni sind valima naha tervise ja esteetilise ilu vahel. Colorescience tagab, et teie nahk näeb hea välja täna, homme ja alati.
Miks?
Sest me mõistame kaasaegse naise vajadusi. Mõistame ka tema peamisi vajadusi, mille hulgas on soov oma tervise ja ilu eest lihtsalt hoolitseda. Meie tooted on loodud nii, et need sobiksid tänapäevase elurütmiga ja aitaksid naisel olla alati loomulikult ilus.
Colorescience® kaubamärki usaldavad, soovitavad ja kasutavad isiklikult tuhanded arstid – kosmetoloogid, dermatoloogid ja plastikakirurgid. Tõepoolest, tervise ja nahakaitse valdkonnas ei tunnista me kompromisse. Seetõttu on kõik meie tooted nahale 100% ohutud ning pakuvad usaldusväärset kaitset UV-kiirte ja muude stressitekitajate eest aastaringselt.

MEIE ERINEVUS

Meie erinevus seisneb meie pühendumises erakordselt “tervislikele” koostisosadele. Valime ainult luksuslikke mineraalseid koostisosi. Kasutame teadlikult kõrgeid kontsentratsioone oma suurepärastes koostisosades, uurime neid põhjalikult ja testime iga valemi kvaliteeti. Leiutasime ja patenteerisime ainulaadse protsessi koostisosade töötlemiseks. Ja lõpptulemus oli seda pingutust väärt! Universaalkosmeetika on nii kerge, et nahk saab vabalt hingata.

MEIE ÜLESANNE

Püüame parandada elukvaliteeti, muutes täiskasvanute ja laste harjumusi, harjutades kõiki regulaarselt kasutama päikesekaitsekreemi, et sellest saaks igapäevane harjumus. Ainult see tagab naha tervise paljudeks aastateks.

COLORESCIENCE ASUTAJA

Diane Ranger on mineraalmeigi kontseptsiooni looja. Idee luua meik, mis on saadud looduslikult Maa sügavusest, sündis 1970. aastal. Diane Rangeri mineraalmeigi kontseptsioon muutis kogu kosmeetikatööstust ja populariseeris “tervisliku” meigi ideed.

0
    0
    Teie ostukorv
    Teie ostukorv on tühiPood