0,00 
0
0,00 
0

Косметика
James Read

Brändi James Read on välja töötanud juhtiv päevitusekspert. Tänu oma ainulaadsele isepruunistamise vaatele, oli James esimene, kes pööras tähelepanu naha ja päevitamise eest hoolitsemisele. Iga toote selles sarjas on James ise välja mõelnud.

Meie arvame, et hea päevitus peab olema nagu hea näoringlõikus – täiesti nähtamatu. Peaksite välja nägema nii, nagu oleksite just mere või ookeani äärest tagasi jõudnud. Seetõttu on kõik meie tooted välja töötatud meie patenteeritud Tantone tehnoloogiat kasutades, et tagada võimalikult loomulik väljanägemine. Te ei pea meie sõnu lihtsalt uskuma! Kõik meie sarja Tan-Ovations tooted on punasel vaibal kõndides järele proovitud.

Ilumaailma tormijooksuga vallutanud Sleep Mask on kaunistanud maailma mainekaimate väljaannete lehti. Toode saab kiidelda ka suure hulga kuulsustest fännidega, sealhulgas Cara Delevinge, Ellie Goulding ja Rosie Huntington-Whitely.

James Read tooted ei paku mitte ainult looduslikku päevitamist, vaid ka nahahooldust. Kõik tooted sisaldavad toimeainete kompleksi: alates aloe verast, mis niisutab ja rahustab nahka, kuni punase vetikani, mis seda noorendab.

0
    0
    Teie ostukorv
    Teie ostukorv on tühiPood