0,00 
0
0,00 
0

Is Clinical

Your Skin. Our Science. Pure Chemistry®

Ameerika kõrgeima kvaliteediga kosmeetikatoodete tootja, millel on tõestatud kliinilised ja praktilised tulemused. Innovative Skincare® rahvusvahelises professionaalide meeskonnas on taimefarmakoloogia, molekulaarbioloogia, biokeemia ja meditsiini eksperdid. Nende ühise töö tulemuseks on märkimisväärsed saavutused nahahoolduse ja vananemisvastase meditsiini vallas.

IS CLINICAL® ravikosmeetikat pakuvad oma klientidele juhtivad dermatoloogid, plastikakirurgid, meditsiinikeskused, ilusalongid ja nahahoolduse eksperdid üle maailma.

EESMÄRK- TERVE NAHK

Innovative Skincare® pakub kvaliteetseid kliiniliselt tõestatud tooteid; kasutab kõige arenenumaid tehnoloogiaid ja kõrgeima kvaliteediga koostisosi, et luua koostisi, mis toetavad tervet nahka ja aitavad parandada selle välimust.

KVALITEETSED TOOTED

Meie kõrgkvaliteedilised tooted naha puhastamiseks, tervendamiseks, niisutamiseks ja kaitsmiseks- sisaldavad ainult hoolikalt valitud uuenduslikke koostisosi.

INNOVATIVE SKINCARE eesmärk on välja töötada nahahooldustooted, mille ohutus ja tõhusus on kliiniliselt tõestatud. Seetõttu läbivad tooted sõltumatud kliinilised uuringud. Meie eksperdid analüüsivad hoolikalt testimise tulemusi ja töötavad pidevalt toodete täiustamise nimel.

ETTEVÕTTE FILOSOOFIA

Ettevõte järgib naha tervise teaduse edendamisel kõrgeimaid eetilisi standardeid.

Ettevõtte missiooni lahutamatuks osaks on soov inimesi aidata. Innovative Skincare® on paljude heategevusprogrammide asutaja, sponsor ja partner. Siin on eriline koht projektil iS CANCER CARE™, mille eesmärk on parandada vähiravi saavate patsientide elukvaliteeti.

MAAILMA TUNNUSTUS

Kosmeetikatoodete ainulaadsete omaduste tõttu

iS CLINICAL®-i kasutavad aktiivselt plastikakirurgid, mainekad dermatoloogid, professionaalsed kosmetoloogid ja meigikunstnikud üle maailma.

MITMEKÜLGSUS

Iga üksiktoode on multifunktsionaalne ja lahendab korraga 3-5 esteetilist probleemi, mille hulka kuuluvad: naha vananemine, hüperpigmentatsioon, akne, rosaatsea, armid jne. Kosmeetikatooted sobivad nii meestele kui naistele mis tahes nahatüübiga

TÕHUSUS

Kasvufaktorid ja peptiidid töötavad aktiivselt vabade radikaalidega ning kaitsevad rakke neoplasmide ja vananemise eest. iS CLINICAL® kosmeetikatooted on välja töötatud rahvusvahelise tipptasemel ekspertide meeskonna poolt. Ameerika kaubamärgi toodetes on kasutatud uusimate tehnoloogiate abil saadud taimseid koostisosi, mille efektiivsus on teaduslikult tõestatud.

TURVALISUS

iS CLINICAL® kosmeetikatooted on sertifitseeritud vastavalt GMP eeskirjadele, mille eest vastutab FDA ning ORAC uuringud kinnitavad antioksüdantide kõrge kontsentratsiooni olemasolu. Tooted ei sisalda parabeene ega avalda organismile süsteemset toimet.

0
    0
    Teie ostukorv
    Teie ostukorv on tühiPood