0,00 
0
0,00 
0

Meie peamine eesmärk on aidata inimestel hoida oma nahk terve elu ilusana. Mida tuleks selleks teha? Kõik on väga lihtne: järgige meie ainulaadset CSA-filosoofiat. CSA-filosoofia on üllatavalt lihtne, kuid teaduspõhine – ja see töötab. CSA-meetod muutub iga päevaga üha populaarsemaks ja nõutumaks ning see teeb meid õnnelikuks.

Meie missiooniks on hüvasti jätta vananemisvastase nahahoolduse müütidega. Lihtsalt kasutage päeval C-vitamiini ja päikesekreemi ning öösel A-vitamiini. Ja ongi kõik. Kliiniliselt on tõestatud, et see lihtne strateegia annab tulemusi, mida võite näha ja tunda. Just seepärast püüame seda lihtsat filosoofiat veelgi täiustada ja töötame välja üha täiuslikumaid CSA-valemeid. Peamine eesmärk on aidata teil lihtsate, arusaadavate ja asjatundlike nõuannete abil oma nahka päevast päeva hooldada.

C-VITAMIIN

Õige valemiga ja stabiliseeritud C-vitamiin on võimas antioksüdant, mis stimuleerib ka kollageeni tootmist ja takistab pigmendilaikude teket, tagades siledama ja säravama naha. Kandke C-vitamiini nahale hommikul, et kaitsta seda päeval linnakeskkonna tegurite eest, mis võivad põhjustada naha vananemist.

KAITSE PÄIKESE EEST 

Statistika kohaselt on 80% naha vananemise põhjustest seotud päikesekiirgusega. Kahjuks ei saa nahk päikesekahjustusi ainult päikeselistel päevadel – isegi varjus võivad päikesekiired nahka mõjutada. 

Pilvisel päeval saate ikkagi umbes 50% UV-kiirgusest. Seetõttu on noorusliku naha säilitamiseks väga oluline kasutada päikesekaitsevahendit iga päev. Medik8 pakub tekstuurilt kergeid, kuid samas tõhusaid päikesekreeme, mis kaitsevad ja toidavad nahka.

Ärge muretsege, Medik8 kõrgtehnoloogilised päikesekreemid ei tekita kleepuvat ega rasust tunnet nagu need, mida olite harjunud rannas kasutama. Ilmselt te isegi ei tunne, et teie luksuslik päevakreem on ka päikesekreem.

Medik8

А-VITAMIIN

Medik8 meeskond, A-vitamiini (ehk retinooli) tuntud asjatundja, on välja töötanud laia valiku öökreeme ja seerumeid naha noorendamiseks une ajal. A-vitamiin on võitluses naha vananemisega kõige olulisem koostisosa. Sellel on palju eeliseid, see kiirendab rakkude uuenemist ja vähendab rasu tootmist. Väga tähtis on, et A-vitamiin oleks stabiliseeritud ja vabaneks mingil määral kontrollitult, sest just see tagab maksimaalse tõhususe ja minimaalse ärrituse. Vananemisvastane nahahooldus ei pea olema keeruline. Järgides meie lihtsat CSA-filosoofiat, saate oma naha värvitooni ja tekstuuri parandada, hoides seda ühtlasi terve ja nooruslikuna.

Medik8

0
    0
    Teie ostukorv
    Teie ostukorv on tühiPood