0,00 
0
0,00 
0
Esileht / Vitamiinid / Vitamin C 24-Hour Liposomal Hydrogel™ Formula

Vitamin C 24-Hour Liposomal Hydrogel™ Formula

37,00 

Väga hästi imenduv, 24 tundi kestev C-vitamiini vorm, mis tagab maksimaalse kasu.
C-vitamiini 24-tunnine liposomaalne hüdrogeel™ omadused
Pakub C-vitamiini kasulikkust, mis kestab 24 tundi ööpäevas
Imendub 7 korda paremini kui tavalised C-vitamiini valemid
Julgustavad tervislikku immuunvastust
Aitavad eemaldada vabu radikaale ja kaitsta rakkude tervist

Kirjeldus

C-vitamiin on üks populaarsemaid vitamiine.
See on võimas antioksüdant, mis võib toetada immuunsüsteemi tervist, võidelda vabade radikaalidega ja oksüdatiivse stressiga, aidata hoida nahka tervena ja palju muud.
Vitamiin C 24-Hour Liposomal Hydrogel™ Formula sisaldab lambaläätse hüdrogeeli, et kaitsta C-vitamiini pärast allaneelamist. Tulemuseks on parem imendumine ja C-vitamiini eelised, mis püsivad maksimaalse efekti saavutamiseks kauem.

Immuunsuse tervis: C-vitamiinil on immuunsüsteemi toetajana väljateenitud maine; see aitab soodustada tervet immuunvastust, et saaksite rohkem päevi end kõige paremini tunda.
Südame-veresoonkonna tervis: Südame-veresoonkonna tervis mitmed kliinilised uuringud näitavad, et C-vitamiin aitab edendada tervislikku vereringet, toetades kõike alates tervest arteriaalsest verevoolust kuni terve veresoonte funktsioonini.
Hingamisteede tervis: C-vitamiin toetab ka tervet kopsufunktsiooni. Ühes kliinilises uuringus soodustas igapäevane C-vitamiini tarbimine pärast treeningut hingamist. Teises aitas C-vitamiin säilitada tervet hingamist, kui kogesid immuunvastust hingamisprobleemidele.
Naha ja rakkude tervis: C-vitamiin aitab eemaldada vabu radikaale, mis võivad mõjutada teie naha välimust ja üldist tervist. Igapäevane C-vitamiini tarbimine soodustas vabade radikaalide eemaldamist nahas – tegelikult oli kasu annusest sõltuv, nii et mida rohkem C-vitamiini omastate, seda parem. Samuti on eelkliinilistes uuringutes näidatud, et C-vitamiin soodustab kollageeni tootmist, mis on teie naha, kõõluste ja muu üks peamisi ehitusplokke.
Ilmselgelt on igapäevase C-vitamiini lisandi võtmiseks palju põhjuseid.
Ja kui kavatsete seda teha, on C-vitamiini 24-tunnine liposomaalne hüdrogeel™ hea viis C-vitamiini maksimeerimiseks.

Maht 60 kapslit

Brand

Life Extension

Kasutamine

Võtke üks (1) tablett päevas või vastavalt tervishoiutöötaja soovitustele.

Koostisosad

C-vitamiin [kaltsiumaskorbaadina firmast Lipo-Cmax™] 350 mg 438*
Lipo-Cmax™ [annab kaltsiumaskorbaati, lambaläätse galaktomannaani (seemned), päevalille letsitiin] 1000 mg
Calcium ascorbate (vitamin C), fenugreek seed extract (Trigonella foenum-graecum L.), sunflower lecithins, bulking agents (microcrystalline cellulose/cellulose gel, cross-linked sodium carboxy methyl cellulose/cross linked cellulose gum), glazing agent (hydroxypropyl methyl cellulose), anti-caking agents (magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide [nano]), humectant (glycerol).
0
    0
    Teie ostukorv
    Teie ostukorv on tühiPood